YÜKLENİYOR

Aramak için yazın

Bakan Albayrak 11 Finans Kuruluşuyla Görüştü

Finans

Bakan Albayrak 11 Finans Kuruluşuyla Görüştü

Paylaş

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Londra’da 15 trilyon dolar büyüklüğünde ki varlığı yöneten, dünyanın en büyük finans kuruluşlarından 11’inin başkan ve üst düzey temsilcileri ile bir bir görüşmeler gerçekleştirdi.

 

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İngiltere’nin başkenti Londra’daki bağlantılarını finans çevreleri ile yaptığı ayrı ayrı birebir görüşmelerle tamamladı.

İngiltere Maliye Bakanı Philip Hammond ve Devlet Bakanı Sir Alan Duncan ile  özel başbaşa ve heyetlerarası görüşmeler gerçekleştiren Berat Albayrak, sonrasında dünyanın en büyük finans kuruluşlarından 11’inin başkan ve üst düzey temsilcileri ayrı ayrı bir bir görüşmeler gerçekleştirdi.

Albayrak’ın, toplamda 15 trilyon dolar büyüklüğünde varlığı yöneten firmaların  başkan ve yöneticileri ile yapılan görüşmelerde, Türkiye’nin ekonomik düzenliliği ile sağladığı 15 senelik başarı öyküsünün yanında, yeni dönemde daha fazla güçlü bir stratejik plan çerçevesi içerisinde ortaya koyacağı politikaları ayrıntılı bir şekilde anlattığı öğrenildi.

Etiketler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanları doldurunuz. *